Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Opocznie

Treść zarządzenia

         WYKAZ    SOŁTYSÓW

                 GMINY   OPOCZNO

 

 

Lp.

 

 

Nazwisko  i imię

 

Sołectwo

1.

Turliński Tadeusz

Adamów

2.

Kacprzak Bogusław

Antoniów

3.

Rzepka Antoni

Bielowice

4.

Dorocińska Elżbieta

Brzustówek

5.

Wojewódzki Jan

Bukowiec Op.

6.

Kędziora Andrzej

Dzielna

7.

Cieślikiewicz Władysław

Januszewice

8.

Wojtarek Edward

Janów Karwicki

9.

Wiktorowicz Wojciech

Karwice

10.

Madej Edward

Kliny

11.

Tomasik Tadeusz

Kraśnica

12.

Grzywacz Halina

Kraszków

13.

Białas Sławomir

Kruszewiec Wieś

14

Gawęda Kazimierz

Kruszewiec Kol.

15.

Lesiak  Jan

Libiszów  Wieś

16.

Rzońca Jan

Libiszów Kol.

17.

Pecyna Stanisław

Międzybórz

18.

Kaśkiewicz Józef

Modrzew

19.

Kozera Paweł

Modrzewek

20.

Michałowski Stanisław

Mroczków Duży

21

Świątek Mieczysław

Ogonowice

22.

Baran Jacek

Ostrów

23.

Skorupa Józef

Różanna

24.

Kopera Stanisław

Sielec

25.

Adach Rozalia

Sitowa

26.

Cieślikiewicz Helena

Sobawiny

27.

Wijata Marek

Sołek

28.

Pawlikowski Krzysztof

Stużno Wieś

29.

Wrzeszcz Barbara

Stużno Kol. 

30.

Knop  Marek

Wola Załężna  

31.

Wrzosek Teresa

Wólka Karwica

32.

Statkiewicz Marek

Wygnanów 

33.

Borowiecki Julian

Ziebów 

34.

Sołtysiak Wiesław

Mroczków Gośc.

 

RADY    SOŁECKICH

GMINA   OPOCZNO

 

Adamów

  1. Sroka  Iwona

Antoniów

  1. Kołodziejczyk Jan
  2. Kowalczyk Stanisław
  3. Lewandowski Grzegorz
  4. Kowalczyk Stanisław

Bukowiec Op.

  1. Wojciechowski Zdzisław
  2. Gwarecki Edward
  3. Wojtun Ewa
  4. Adamczyk Mieczysław
  5. Wieruszewski Antoni

Bielowiece

  1. Brola Marian
  2. Kwapisz Władysław
  3. Bomba Helena
  4. Rzepka  Józefa
  5. Pacan Antoni

Brzustówek

  1. Pardej Józef
  2. Jędryka Anna
  3. Mrowiński Władysław
  4. Cichawa Zdzisław

Dzielna

      1.Jurek Stanisław

       2. Ślęzak Józef

       3. Telus Maria

       4. Białek Anna

 

Janów Karwicki

  1. Wijata Andrzej
  2. Kowalczyk Józef
  3. Wojtarek Stanisław
  4. Pacan Józef
  5. Wijata Mariusz

Januszewice

  1. Telus Zbigniew
  2. Jasiński Jan
  3. Bugaj  Jerzy
  4. Jurek Marian
  5. Sobolewski Zbigniew

Kraśnica

  1. Adamczyk Józef
  2. Truchliński Czesław
  3. Kaskiewicz Marek
  4. Tomasik Marian
  5. Miszczyk Bernarda

Kruszewice Wieś

  1. Bernacki Waldemar
  2. Chmal Piotr
  3. Bolarczyk Ewa
  4. Krawczyk Tomasz
  5. Dąbrowski Marek
  6. Białas Bogusława
  7. Boczek Marian

Kruszewie Kol.

  1. Sobota Tadeusz
  2. Wąsik Lucyna
  3. Grzybek Krzysztof
  4. Konecki Janusz
  5. Badura Dariusz
  6. Gawęda Kazimierz

Kliny

  1. Grzybek Zbigniew
  2. Madej Edward
  3. Wijata Edward
  4. Paradowski Andrzej
  5. Wijata Wiesław

Karwice

  1. Kowalska Maria
  2. Nowak Elżbieta
  3. Słowikowski Mirosław
  4. Winiarski Jerzy

Kaszków

  1. Bolarczyk Elżbieta
  2. Wołynkiewicz Stanisław
  3. Stępień Elżbieta

 

Libiszów Wieś

  1. Matysiak Marianna
  2. Dąbrowski Krzysztof
  3. Kata Krzysztof
  4. Jędrzejczyk Józef

Libiszów Kol.

  1. Stępień Stanisław
  2. Adamczyk Tomasz
  3. Baran Andrzej
  4. Lesiak Władysław
  5. Rytczak Zbigniew

Międzybórz

  1. Białowąs Stanisław
  2. Pecyna Feliks
  3. Pecyna Mieczysław
  4. Kowalczyk Andrzej

Modrzew

  1. Bartyzel Jan
  2. Białek Jan
  3. Chmal Krzysztof
  4. Orłowski  Roman

Modrzewek

  1. Dębińska Anna
  2. Fiderek Lucyna
  3. Białas Władysław
  4. Kopacz Edward

Mroczków Gościnny

  1. Bogatek Włodzimierz
  2. Kmita Halina
  3. Ciupa Jacek
  4. Jędryka Piotr
  5. Adamczyk Grzegorz
  6. Pielas Ewa

Mroczków Duży

  1. Grabski Krzysztof
  2. Grabski Piotr
  3. Brola  Andrzej

Ogonowice

  1. Smolarek Radosław
  2. Wdówka Aneta
  3. Rożej Andrzej
  4. Wijata Jan
  5. Baran Krzysztof

Ostrów

  1. Wiktorowicz Stanisław s. Stanisława
  2. Telus Robert
  3. Pluta Mirosław
  4. Pabijanek Wiesław
  5. Wiktorowicz Stanisław s. Wojciecha

Różanna

  1. Jakubczyk Marian
  2. Deka Ryszard
  3. Stolarczyk Władysław
  4. Brola Wiesław
  5. Stolarczyk Andrzej

Sołek

  1. Pacan Stanisław
  2. Kopecka Krystyna
  3. Stępień Alicja
  4. Grzywacz Jarosław

Sitowa

  1. Wijata Piotr
  2. Goska Wiesław
  3. Stępień Antoni
  4. Bolek Zbigniew
  5. Świerczyńska Krystyna

Sielec

  1. Kowalczyk  Mirosław
  2. Telus Jan
  3. Zieliński Jacek
  4. Sałaj Ryszard

Sobawiny

  1. Cieślik  Franciszek
  2. Kostrzewa Maria
  3. Urasińska Wioletta

Stużno  Wieś

  1. Deka Andrzej
  2. Wędzikowski Jacek
  3. Zawadzka Barbara
  4. Wędzikowski Kazimierz
  5. Wędzikowski Marian
  6. Wołąkiewicz Edward

Stużno Kol.

  1. Bolek Bogumiła
  2. Kowalczyk Mariusz
  3. Wołynkiewicz Karol

Wola Załężna

  1. Wijata Marian
  2. Pecyna Grażyna
  3. Jurek Dorota
  4. Fabianowska Maria
  5. Pielarz  Genowefa
  6. Wolowska Janina

Wygnanów

  1. Wołodkiewicz Franciszek
  2. Jędrasik Mariusz
  3. Szczepanika Henryk
  4. Kata Władysława
  5. Pietras Piotr

Wólka Karwicka

  1. Barul Ryszard
  2. Kotusiewicz Wiesław
  3. Kornata Adam
  4. Zięba Zenon

Ziębów

  1. Chrobak Zofia
  2. Bogusiewicz Wiesław
  3. Bartyzel  Władysław
  4. Panfil Karol

Dokumenty do pobrania